Nëntotali
0.00

Mbulesë Divani, Ngjyra e Bardhë, 70x70cm

3.50 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Mbulesë Divani, Ngjyra e Bardhë, 70x70cm - Mbroni divanin ose kolltukun nga njollat, lëngjet dhe qimet e kafshëve shtëpiake. Kjo mbulesë mbron divanin tuaj 100% nga njollat, uji, madje edhe vera e kuqe dhe mbulesa mund të lahet në lavatriçe. Me nje kombinim ngjyrash dhe 3 përmasa.

  Thjeshtë vendoseni mbi divan, kapni llastikun mbas divanit në mënyrë që të mos lëvizë dhe shtojini bukurinë dhe jetëgjatësinë e divanit tuaj për vite me rradhë.

  Dimensioni : 70x70cm


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve