Nëntotali
0.00

Jastëk Ortopedik, Antibakterial, 45x65cm.

3.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Jastëk Ortopedik, Antibakterial.

  Jastëku ortopedik:

  -Qeteson koken tuaj ne menyre perfekte

  -Redukton lekundjen dhe marramendjet.

  Dimensionet: 45x65 cm.

  Materiali: 70% Pambuk, 30% Mikrofiber.

  Mbushja brenda jastekut: 100% Poliester


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve