Nëntotali
0.00

Wireless Presenter Laserik,X-pointer 6 në 1

31.20 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Prezantues RF 2.4 GHz me tregues lazer të kuq dhe shumë funksione të dobishme për kontroll dhe mbështetje profesionale në prezantime përmes një prezantuesi lazer projektor 6in1: Tregues lazer, funksioni i miut të ajrit, ekran i plotë/ekran i zi me prekjen e një butoni, kontroll volumi, navigim në PowerPoint.Prezantues për shfletim ose lëvizje në Microsoft PowerPoint dhe aplikacione të tjera të Zyrës. Përshtatet në mënyrë të qetë në dorë dhe mundëson kontroll të synuar me ndihmën e butonave të theksuara.

  -Prezantuesi "X-Pointer 6in1"
  -2 bateri AAA
  -Manuali i perdoruesit.
  -Pajtueshmeria: Windows® 10/8/7
  -Pesha: 55g
  -Gjerësia:45 mm, Lartësia:30mm,Gjatësia:121mm
 • "wireless,presenter,laserik,""x-pointer,6,ne,1"",pointer,laserik.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve