Nëntotali
0.00

Snack Puding for Dogs,255gr

2.80 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Qentë duan një trajtim të këndshëm herë pas here! Një meze e lehtë me përbërës të zgjedhur si mish dhe zemër ekskluzivisht nga gjeli i detit është gjëja e duhur. Pudingu i gjelit të detit Vom Feinsten Pure ofron momente shumë të veçanta përkëdheljeje dhe thellon lidhjen me qenin. Konsistenca inkurajon qenin të lëpijë tasin, i cili mund të mbahet në dorë.

  Detajet e artikullit:
  • kënaqësi unike për shuplaka dhe snacking
  • me përbërës të zgjedhur të mishit nga gjeli i detit
  • pa grurë
  • pa soje
  • pa ngjyra dhe konservues


 • snack,puding,for,dogs,255gr

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve