Nëntotali
0.00

Parfum për Meshkuj, Joop Homme, 30 ml.

17.98 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Parfum për Meshkuj, Joop Homme.

  Joop! Homme është thelbi i karizmës mashkullore, një aromë origjinale prej druri-lulesh e krijuar për meshkuj.  Mashkullore. Provokuese. Sensuale.

  Rekomandim:

  Para përdorimit, sigurohuni që lëkura juaj të jetë e hidratuar, në mënyrë që aroma të zgjas më shumë!

 • parfum,meshkuj,joop,homme,30,ml.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve