Nëntotali
0.00

Mouse NOXO Havoc Gaming

11.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  SMouse NOXO Havoc Gaming, është i pajisur me një sensor të gjeneratës tjetër, Ndriçimi i ciklit të ngjyrave dhe një lidhje me USB 2.0 me shpejtësi sinjali super të shpejtë. Falë modelit efikas mekanik peshon vetëm 0.99 gram  për manovrim të lartë.

  -Numri i butonav|: 7
  -Saktsia e gjurmimit : 125 Mz
  -Gjatësia e kabllost: 1.60cm
  -Dimensionet: 127x85x38 mm
  -Pesha: 95 g 
 • mouse,noxo,havoc,gaming

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve