Nëntotali
0.00

Mouse NOXO Blaze Gaming

10.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mouse gaming NOXO Blaze Gaming   është i pajisur me një sensor të gjeneratës tjetër, censori optik me tre paracaktime DPI deri në 1800 DPI; Maus ergonomik; Ndriçimi i ciklit të ngjyrave dhe një lidhje me USB 2.0 me shpejtësi sinjali super të shpejtë. Falë modelit efikas mekanik peshon vetëm 0.74 gram  për manovrim të lartë.


  -Saktsia e gjurmimit : 125 Mz
  -Gjatësia e kabllost: 1.60cm
  -Dimensionet: 123x81.3x41.6 mm
  -Pesha: 0.74 g 
 • mouse,noxo,blaze,gaming

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve