Nëntotali
0.00

Kodicioner për flokët e bardha,Subtil 10.

9.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Kondicioner flokësh 10in1 - shumëfunksional.

  Maska legjendare në formën e një qumështi të lehtë të spërkatur me një mjegull të hollë, kujdeset për flokët e Ngjyrosura dhe forcon mbrojtjen e pigmentit natyral. 

  10 funksione të pasuruara shtesë me një faktor që parandalon larjen e ngjyrës. 

  Vetitë e tij hidratuese, butësia dhe shkëlqimi e bëjnë atë një aleat të vlefshëm stilimi. 

  Kujdesi dhe stilimi i flokëve me një aromë pak të ëmbël, frutash, me lule.

 • kodicioner,per,flokët,e,bardha,subtil,10.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve