Nëntotali
0.00

Terëse për Rroba, me Katër Nivele, 126x64x170cm

22.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Tharëse është e palosshme dhe e lëvizshme, me tre kate për tharjen e rrobave.
  Për shkak të madhësisë së tij të vogël, produkti është shumë i lehtë për tu lëvizur.
  Kjo mbështetje është me nivele, e cila ju lejon të thani disa rroba në të njëjtën kohë dhe është e pajisur me mbështetëse speciale për çorape.
  Materiali nga i cili është bërë ky raft për tharjen e rrobave është çelik inox dhe plastika e cilësisë më të mirë.

  Dimensionet: 126 x 64 x 170 cm.
 • terese,rroba,,katër,nivele

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve