Nëntotali
0.00

Shampon Biosky,Color Hair,1000ml

9.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Shampon Biosky,Color Hair,1000ml

    Shampon per floke te ngjyrosura,ndihmone ne mbajten e ngjyres me shkelqim dhe bene floket e mendafsha.

  • shampon,biosky,color,hair,1000ml

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve