Nëntotali
0.00

Kamera IP, Me Valë Në llambë

29.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  -Kamera IP pa tela me dritë llamba -FishEye HD 960P.
  -360 gradë CCTV inteligjente në shtëpin apo zyrën tuaj.
   Kamera VR Siguron shtëpinë apo zyrën tuaj përmes Kameres WiFi panoramike.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve