Nëntotali
0.00

My Passport, Portable Storage, 1TB

69.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Capacity :1 TB
  Interface: USB 3.2 Gen 1
  Password Protection
  Backup
  Compatibility
  Windows® 10 or Windows® 8.1
  Chrome OS
  Requires reformatting for other operating systems.
 • my,passport,,portable,storage,,1tb

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve