Nëntotali
0.00

Karrige për Zyre, 8101V

65.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Karrigia e fortë e mysafirëve ofron një vend të rehatshëm për tu ulur në zyrën, zonën e pritjes ose hollin tuaj.
  Kornizë metalike e qëndrueshme për forcë dhe performancë të besueshme.
  Sedilje dhe mbështetëse krahësh të mbushura,praktike dhe elegante.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve