Nëntotali
0.00

Karrige për Zyre, 8135

89.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Karrige e rehatshme tavoline e veshur me susta nga poliuretani Puresoft i qëndrueshëm, perfekte për përdorim në shtëpi apo zyrë
   Funksioni i rregullueshëm dhe i kyçur i bllokimit rrit stabilitetin dhe kontrollin në pozicione të ndryshme  të karrigës.
  Rregullimi pneumatik i lartësisë së sediljes. Material kualitativ nga lëkura.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve