Nëntotali
0.00

Galaxy Watch 4 40mm BT,SM-R860NZKAEUF

269.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Dizajni i rafinuar i ofron një pamje të sofistikuar dorës suaj dhe materialet prej inoksi të cilësisë së lartë shprehin funksionalitetin e saj të fuqishëm dhe intuitiv.Qëndroni komodë gjatë gjithë ditës me rripin sportiv Ridge. Materiali i tij fluoroelastomer e mban rripin të qëndrueshëm dhe rezistent ndaj djersës, ndërsa qëndron i palëvizur në kyçin tuaj për të iu përshtatur stilit tuaj aktiv të jetës.Gjallëroni fushat e orëve me personazhe nga AR Emoji për të shprehur stilin tuaj, ndërkohë që grafikat e animuara tregojnë veprimet që kryeni, si p.sh. të vrapuarit ose të dëgjuarit muzikë.Gjurmoni ecurinë tuaj të fitnesit me orën tonë të parë inteligjente që mat lehtësisht përbërjen e trupit. Mësoni përqindjen e yndyrës në trup, muskulin skeletor, ujin në trup e më shumë për të arritur qëllimet tuaja. Sensori BioActive i Samsung dhe çipi i shpejt sjell novacionin më të madh ndonjëherë në orët Galaxy.


  -Bluetooth: v5.0
  -Madhësia (Ekrani kryesor): 1.2"
  -Teknologjia (Ekrani kryesor) Super AMOLED
  -Procesori: 1.18GHz
  -Madhësia e ROM (GB): 16
  -Përmasat: 40.4 x 39.3 x 9.8 mm mm
  -Pesha: 25.9 g
  -Kapaciteti i baterisë (mAh, tipik): 247
  -Garancioni: 2 vite

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve