Nëntotali
0.00

Sportnahrung Heavy Gain, 2000gr

44.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shijet në dispozicion për këtë Proteinë janë:: Çokollade, Dredhzë,Vanille,Lajthi

  Lëkundja e muskujve nga ushqimi sportiv jo vetëm që i siguron trupit karbohidrate komplekse dhe proteina me cilësi të lartë, por edhe kreatinë, glutamine dhe MCT - gjithçka që ju nevojitet për të ndërtuar masë muskulore! 
  Falë përbërjes optimale të karbohidrateve komplekse dhe proteinave premium, Heavy Gain + mundëson furnizimin optimal të ushqyesve në fazën e ndërtimit.

  Vlera kalorifike kJ2391 kJ1594 kJ
  Vlera kalorifike kcal563 kcal375 kcal
  yndyrë1,8 g1.2 g
  karbohidratet
  111 g74 g
  nga të cilat sheqerna
  11 g7.2 g
  proteina26 g17 g
  kripë0,63 g0,42 g

  -Përgatitja:  përzieni 150g pluhur në 400ml ujë ose qumësht të skremuar
  -Marrja e rekomanduar:  Një racion në ditë, mundësisht pas stërvitjes

  -Në check out, tek kolona "Koment" shënoni cilën shije dëshironi të bleni.
 • sportnahrung,heavy,gain,,2000gr,protein,proteina,suplemente

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve