Nëntotali
0.00

Sportnahrung Pro, Omega 3

15.40 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Kapsulat e reja Omega 3 nga Sportnahrung Pro japin 1000 mg mbresëlënëse të acideve yndyrore Omega 3 për racion, me 100mg EPA (acid eikosapentaenoik) dhe 700mg DHA (acid dokosaheksaenoik). Acidet yndyrore Omega 3 ofrojnë një gamë të gjerë përfitimesh për trupin e njeriut dhe prandaj janë pothuajse pjesë e pajisjeve bazë të çdo entuziasti të sportit dhe / ose personit të ndërgjegjshëm për shëndetin. Acidet yndyrore Omega 3 shkaktojnë, ndër të tjera, përmirësimin e funksioneve njohëse, ato kanë efekte anti-inflamatore, zvogëlojnë çrregullimet e gjumit dhe mbështesin ndërtimin efikas të muskujve.

  Vlera kalorifike kJ21 kJ2852 kJ
  Vlera kalorifike kcal5 kcal681 kcal
  yndyrë0.5 g69.4 g
  karbohidratet
  0 g0 g
  nga të cilat sheqerna
  0 g0 g
  proteina0,12 g13.9 g
  kripë0 g0 g
  Vaj peshku
  500mg6944mg
  nga të cilat EPA
  50mg694mg
  nga të cilat DHA
  350mg 4861mg

  -Marrja e rekomanduar:  Merrni 2 kapsula në ditë me shumë ujë me një vakt.


 • sportnahrung,pro,,omega,3,proteina,protein,suplemente

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve