Nëntotali
0.00

Sportnahrung Pro VIT 80+, 1000gr

41.80 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shijet në dispozicion për këtë Proteinë janë:: Çokollade, Vanille, Dredhzë

  Ushqimi sportiv Pro 80 Vit përmban proteina nga 5 burime të ndryshme me cilësi të lartë për të siguruar një furnizim të shpejtë dhe afatgjatë të proteinave. 
  Përveç kësaj, pluhuri i proteinave është pasuruar me të gjitha vitaminat e rëndësishme; kjo shërben për të parandaluar simptomat e mungesës dhe mundëson që muskujt të ndërtohen në mënyrë efektive. 60g ushqim sportiv Pro 80 Vit përmbajnë tashmë 100% RDA (= lejimi i rekomanduar ditor) i vitaminave B3, E, B6, B2, B1, B12, zink dhe krom. Pro 80 Vit + tretet lehtë në ujë dhe ka shije të shijshme.

  Vlerat ushqyese përPjesë 30 g *100 g
  Vlera kalorifike kJ477 kJ1590 kJ
  Vlera kalorifike kcal113 kcal375 kcal
  yndyrë1.1 g3.7 g
  karbohidratet
  2.2 g7.2 g
  nga të cilat sheqerna
  1.1 g3.5 g
  proteina23 g78 g
  kripë0,18 g0,61 g

  -Përgatitja: Përzieni një pjesë (30g) me 250-300ml ujë.
  -Përdorimi e rekomanduar:  1-3 racione në varësi të qëllimit të trajnimit.
  -Në check out, tek kolona "Koment" shënoni cilën shije dëshironi të bleni.

 • sportnahrung,pro,vit,80+,,1000gr,protein,proteina

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve