Nëntotali
0.00

Tabele Vizatimi Dixhitale, DPC 16inch

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pllakë shkrimi elektrik inovativ 16 inç për fëmijë.
  Tablet për Shkrim 16 inch. Kurseni Letër dhe Para. 
  Ky tabelë elektronike inteligjente ju lejon të shkruani, vizatoni dhe bëni shkarravinë. 
  Fshihet lehtësisht, më mirë se tabela e bardhë.
  Dërrasat e zeza për shkrim mbi të. Kurseni pemët me ket tablet dixhitale.

  Lloji i furnizimit me energji elektrike: Bateri me butona CR2032
  Dimensionet & Pesha
  Pesha e produktit: 0.50 kg
  Madhësia e artikullit 36x23.5x1 mm
 • tabele,vizatimi,dixhitale,,dpc16,,tabele,vizatimi,dixhitale,,dpc,16inch

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve