Nëntotali
0.00

Tabele Vizatimi me Kalkulator, CU01

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Lloji i zbatueshëm i baterisë : bateri litium e ringarkueshme CR1220
  Stili : Llogaritësi grafik, kalkulator i bllokut të shënimeve
  Maks. Shifrat : 10
  Burimi i energjisë : Elektronike dhe Solar
  Materiali : Panel cistal i lëngshëm LCD + Kornizë ABS e qëndrueshme
  Emri i produktit : Llogaritësi i desktopit, Shkrimi me dorë
  Madhësia e kalkulatorit : 16.1x7.8cm/6.34x3.07inç
  Fuqia e dyfishtë : Bateria / Energjia diellore
  Ekrani me 10 shifra
  Aplikimi : shkollë, zyrë, dhuratë për fëmijë

 • tabele,vizatimi,me,kalkulator,,cu01

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve