Nëntotali
0.00

Ombrellë Shiu, SPF50+, Red, 1 Copë

7.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  E bërë nga materiali aliazh, i fortë kundër erës, i fortë dhe i qëndrueshëm, ngjyrë me shkëlqim.
  4 Shtresa me densitet të lartë:
  Shtresa e parë: shtresë e papërshkueshme nga uji (anti-korrozioni);
  Shtresa e dytë: shtresë e rrezeve të diellit vinyl (kundër nxehtësisë);
  Shtresa e tretë: veshje UV (UV A/UVB e izoluar);
  Shtresa e katërt: e pëlhurës me densitet të lartë (izolim termik i përmirësuar).
  Vinili përdoret për të arritur transmetimin e dritës 0, dhe shkalla e bllokimit të UV me efikasitet të lartë është më e madhe se 99%.
  Dendësia e pëlhurës së çadrës: 210T
  Materiali i brinjëve të ombrellës: 6
  Dimensionet: Përafërsisht. 18 për cm/7,09 inç
  Madhësia e hapur: 35.43x19.68inç
  Gjatesia: 52cm.
  Diametri: 80cm.
  Shënim: Ju lutemi lejoni gabime 1-2cm për shkak të matjes manuale.
 • ombrelle,shiu,,spf50+,,white,,1,copë

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve