Nëntotali
0.00

Makinë për Bluarjen e Kafesë R7110 11/22

11.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Materiali: trup plastik dhe teh inox.
  Lloji: Mulli gjysmë automatik i kafesë
  Ngjyra: e zezë
  Tensioni: 220 V
  Fuqia: 300 W
  Frekuenca: 50/60 Hz
  Sasia e rekomanduar e kokrrave të kafesë: përafërsisht 50 g
  Sasia maksimale e bluarjes: përafërsisht 100 g
  Dimensionet:94*68*198mm
  Pesha e paketimit: rreth 800g
 • makine,për,bluarjen,e,kafesr7110,11/22

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve