Nëntotali
0.00

Aparat formë Fertere Elektrike për pjekjen e Krepave, RAF R5208

10.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Me këtë fërtere elektrike ju mund të përgatitni krepat pa vaj dhe shumë shpejtë!
  Material jo ngjitës, pastrohet lehtë.
  Përveq krepave ju mund të pjekni edhe kek për torte

  Fuqia e produktit: 650W
  Tensioni: 220V
  Madhësia: 45x20x10cm/17.72x7.87x3.94inç

 • pallaqinka,aparat,per,krepa,,raf,r5208

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve