Nëntotali
0.00

Toster Grill RAF 30cm, R2684

40.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  -Fuqia: 2000 W
  -Lloji i pllakave: GRILL
  -Veshje jo-ngjitëse: Po
  -Treguesi i gatshëm për gatim: PO
  -Treguesi i nxehjes: PO
  -Treguesi i dritave: PO
  -Dimensionet : 30x35x35 cm • toster,grill,raf,,r2684

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve