Nëntotali
0.00

Hekur Me Avull, RAF R1267

8.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mini Hekur me avull, me përdorim të lehtë për veshjet tuaj dhe me mundsi perdorimi në fëtyren tuaj për hapjen e poreve.

  Madhësia kompakte dhe e lëvizshme - avulli është i përsosur për shtëpi ose udhëtim; me madhësi kompakte prej 0,65 kg, përshtatet në mënyrë të përkryer në një valixhe për tu përdorur gjatë udhëtimit dhe gjithashtu mund të ruhet në mënyrë kompakte për akses të përshtatshëm.

  Burimi i energjisë : Elektrike
  Lloji : Hekuri me avull
  Materiali i pllakave : Qeramike
  Avulli i vazhdueshëm (g/min) : 80, 80
  Gjatësia e kordonit (m) : 1.6
  Koha e nxehjes (min) : 0.1, 0.1
  Koha e hekurosjes (min) : 15, 15
  Kapaciteti i rezervuarit të ujit (ml) : 200, 200
  Fuqia (W) : 800
  Tensioni (V) : 220
  Emri i produktit : Makinë Smart Mini Inteligjente Handys Hekur me avull me përdorim të lehtë
  Materiali : Plastike + Qeramike
  Pesha për njësi : 680 g
  Madhësia e kartonit : 57*38*47cm
  Madhësia e njësisë : 31*17*13 cm
 • hekur,me,avull,,raf,r1267

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve