Nëntotali
0.00

Hekur me Bazë për hekurosje, R.1210

34.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekuri me avull RAF RF-1210 është një hekur me avull cilësor që plotëson të gjitha kërkesat e hekurosjes moderne. Trupi është prej plastike me cilësi të lartë. Pllaka qeramike rrëshqet lehtësisht mbi çdo pëlhurë dhe është shumë rezistente ndaj gërvishtjeve dhe dëmtimeve. Hekuri RAF RF-1210 - ka një rregullator avulli. Falë dizajnit të menduar të pllakës, avulli shpërndahet në mënyrë të barabartë mbi të, kështu që kërkohet më pak lëvizje për të lagur pëlhurën. 

  Fuqia:  2000-2400W
  Avull vertikal Jo
  Kapaciteti i rezervuarit (ml) 350-390
  Lloji i vetëm Qeramike
  Material i vetëm Qeramika
  Fuqia e avullit Deri në 90 g/min
  nxitje me avull Më pak se 120 g/min
  Fikja automatike Jo
 • hekur,me,baze,për,hekurosje,,r.1210

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve