Nëntotali
0.00

Hekur për hekurosje ,për Udhëtime, Raf R1265

9.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Hekur për hekurosje e përshtatshme për udhtime, fal hapsires se vogel që zë ju mundson ta keni ku do me vete. Efikase ne largimin e rrudhave nga rrobat tuaja!

  Energjia : 220v-240v, 50hz

  Fuqia- 350W

  Kapaciteti i Ujit: 35ml

  Temperatura 110-180 C

  Materiali: ABS, Alumin

 • hekur,per,hekurosje,,haeger,hekur,per,hekurosje,për,udhëtime,,haeger,travel

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve