Nëntotali
0.00

Hekur me Avull për hekurosje, RAF R1226

18.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekurosni lehtësisht të gjitha llojet e materiale duke mos i dëmtuar dhe zbehur ato
  🔎specifikat: Fuqia: 1200w ; Kapacitet i ujit: 350ml ; I gatshëm për përdorim në 15sec ; Gjatësia kabllos 1.95m

  Aksesorë : Furçë pëlhure
  Madhësia e tabanit : 11.2*7.8cm
  Pesha e njësisë : 1 kg
  Madhësia e njësisë : 15,8*11,5*28,5cm

 • hekur,me,avull,,raf,r1226,pegell,pegull,peglla

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve