Nëntotali
0.00

Hekur me Avull, RAF R3037

33.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekur me avull për hekurosje me kapacitet uji 1.3litra i përshtatshëm për hekurosjen e të gjitha materialeve edhe ato sensitive duke mos i dëmtuar gjatë fare.

  Fuqia (W): 1700
  Tensioni (V): 220
  Emri i markës: RAF
  Numri i modelit: R.3037
  Baza: Çelik inox
  Kontroll i rregullueshëm i temperaturës
  Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.3 litra
  Gjatësia e telit: 1.5 m


 • hekur,me,avull,,raf,r3037,hekurosje,pegell,pegull

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve