Nëntotali
0.00

Xhezve e Xhamit për Kafe, 0.5l, RAF.125

7.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Makinë kafeje elektrike Sinbo RAF.125 
  Trupi cilësor inox me cilësi të lartë materiali dhe jetëgjatësi të gjatë shërbimi.
  Ka aftësin për te përgaditur 5 filgjana kafe turke.
  Sistemi i dyfishtë i sigurisë në rast të mbinxehjes. 
  Kapaciteti :0.5L
  Fuqia :600W
  Tensioni : 220W
  Numri i modelit : MA-1638
  Materiali :Plastike dhe çelik inox 201
  Prizë : Dy kunja të rrumbullakëta
  pajisje kuzhine : tenxhere elektrike plastike e kafesë
  Certifikimi : CE/CB
 • xhezve,e,xhamit,per,kafe,,raf.125

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve