Nëntotali
0.00

Vluese Uji Plastike, RAF 7863

10.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Falë Vluesës RAF.7863 arrin vlim të shpejtë të ujit falë fuqisë 2000W dhe kapacitetit të enës deri në 2 litra.

  Me një dizajn elegant dhe shum praktike.

  -Modeli: RAF7863
  -Celik Inox.
  -Burimi i energjisë: 220V/50hz.
  -Kapaciteti: 2L.
  -Shpejtësia e ngrohjes: 4-6minuta.
  -Fuqia: 2000w.

 • vluese,uji,plastike,,raf,7863

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve