Nëntotali
0.00

Led Lampe dhe Elektrik, TPK-T100W

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shërbimi i zgjidhjeve të ndriçimit :
  Projektimi i ndriçimit dhe qarkut, Instalimi i projektit
  Jetëgjatësia (orë) : 50000
  Koha e punës (orë) : 50000
  Pesha e produktit (kg) : n0,94
  Tensioni i hyrjes (V) : AC 85-265V
  Fluksi i ndritshëm i llambës (lm) : n110
  Temperatura e punës (℃) : -20 - 50
  Jetëgjatësia e punës (orë) : 100000
  Materiali i trupit të llambës : ABS
  Burimi i dritës : LED
  Emri i produktit : Elektrik dore e kërkimit diellor
  Bateria litium : 3,7 V-4* (2000-2200 mAh)
 • led,lampe,dhe,elektrik,,tpk-t100w

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve