Nëntotali
0.00

Led Llampe Emergjente, 52CM YD-BHT550

7.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Tensioni i hyrjes (V) : AC 220 V (± 10%)
  Efikasiteti i ndritshëm i llambës (lm/w) : 55
  Indeksi i interpretimit të ngjyrave (Ra) :60 D
  Jetëgjatësia (orë) : 10000
  Koha e punës (orë) : 50000
  Jetagjatsia me nje rimbushje: 8ore
  Pesha e produktit (kg) : 0,102
  Lloji i llambës :LED
  Lloji i baterisë : Plumb-Acidi
  Materiali : Plastike
  Përdorimi : Kampingu
  Specifikimet : 30 W
  Burimi i dritës : LED
  Ngjyra që lëshon : E bardhë e ftohtë
  Pesha : 120 g
  Ngjyra : Bardhë + blu 
 • led,llampe,emergjente,,52cm,yd-bht550

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve