Nëntotali
0.00

Poç Rimbushës, 7W HOOK

2.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  ✔Llambë LED Emergjente 12 Watt.Daylight White 6500K. 
  ✔Mënyra e karikimit: Ndriçimi i rrjetit gjatë karikimit. Zëvendëson llambat halogjene 60w, kursen 88% energji, kursen energji dhe miqësore me mjedisin.
  ✔I përshtatshëm për stuhi, ndërprerje të energjisë elektrike, ambiente të brendshme, shtëpi, hotel, dhomë ngrënie, dhomë të ftuar, zyrë, show room, dyqan, korridor dhe aktivitete të tjera në natyrë (si kampingu. hiking ) etj.

  ✔Materiali: PC, Metal
  ✔Lloji i bazës:E26/E27
  ✔Madhësia:12.5*6.0 cm/4.9*2.3 inç
  ✔Ngjyra e dritës: e bardhë e ftohtë,6500K
  ✔Hyrja: AC85-265V
  ✔Fuqia: 7W ✔Mënyra
  e karikimit: Ndriçimi elektrik kur karikohet
  ✔Koha e karikimit: 5-10 orë
  ✔Koha e urgjencës: 3-5 orë
  ✔ Jetëgjatësia: 50,000 orë
 • poç,rimbushes,,7w,hook

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve