Nëntotali
0.00

Blender me Usb KB2-364

6.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  • Blender me Usb KB2-364
  • Portativ dhe i përshtatshëm për tu karikuar: Ky dizajn i vogël me peshë trupore është i lehtë për ta bartur në shkollë, zyrë, parqe, kamping kudo që dëshironi. Dhe gjithashtu i përshtatshëm për karikim nga power bank, laptop, kompjuter, makinë ose pajisje të tjera USB.
  • Pastrim i lehtë dhe i sigurt - Ka pajisje mbrojtëse inteligjente të sigurisë, ndërprerës me sensor magnetik ultra të sigurt për tu përdorur dhe pastruar, trupi dhe fundi i filxhanit të shtrydhës frutash mund të ndahen, mund ta pastroni lehtë. E ringarkueshme: Kupa e shtrydhëse frutash e perimesh USB vjen e pajisur me një bateri të integruar 2000 mAh të ringarkueshme që mund të karikohet lehtësisht nga një powerbank, laptop, kompjuter, telefon celular ose pajisje të tjera USB.
  • Shumëfunksionale - Me përzierjen tonë të lëngjeve që përzien llojet e frutave dhe perimeve, ju mund të bëni lëng natyral të shijshëm, milkshake, smoothie dhe ushqime të tjera për fëmijë. Është shumë i lëvizshëm dhe i shkëlqyeshëm për udhëtime, në natyrë.
  • Pini një shake proteinike, smoothie ose pije të shëndetshme çdo ditë, jo vetëm për të bërë një shake proteinash, smoothie, lëngje, dhe funksionon mirë për perimet dhe ushqimet e tjera për fëmijë. 
  • Lloji i materialit: Polipropileni
 • blender,me,usb,kb2-364

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve