Nëntotali
0.00

Mercusys Wireless Router, MW305R

9.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shpejtësia pa tel 300Mbps është ideale për transmetim HD, lojëra në internet dhe shkarkime të skedarëve të mëdhenj. Tre antena 5dBi rrisin në masë të madhe forcën, madhësinë dhe stabilitetin e sinjalit pa tel. Webfaqja intuitive ju udhëzon gjatë procesit të konfigurimit brenda disa minutash.

  -Përmasat:  169 x 116 x 35 mm
  -
  3 porte LAN 10 / 100Mbps Porta WAN 1 10 / 100Mbps
  -Frekuenca: 2.4 - 2.4835GHz

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve