Nëntotali
0.00

TP LINK TL-WR841N WIRLESS

18.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Router me valë Wireless 300Mbps TL-WR841N është një pajisje e lidhur me rrjetin me valë të lidhur të rrjetit të dizajnuar posaçërisht për kërkesat e rrjeteve të biznesit të vogël dhe të zyrave në shtëpi. Performanca e jashtëzakonshme dhe e avancuar e TL-WR841N e bën atë ideal për transmetimin e videos HD dhe lojrat në internet. Gjithashtu, butoni WPS në pjesën e jashtme të hijshme dhe modë siguron parandalimin e rrjetit nga ndërhyrjet e jashtme.Në përputhje me standardin IEEE 802.11n, TL-WR841N mund të krijojë një rrjet pa tel dhe të arrijë deri në 15X shpejtësinë, gjithashtu, me shpejtësi transmetimi deri në 300Mbps.

  - Protokollet: Mbështetje IPv4 dhe IPv6
  - Rrjeti:2.4GHz x1
  - Modalitetet e punës: Router me valë, zgjerues i zonës, Pika hyrëse, WISP
  - Dynamic DNS: DynDns, Comexe, JO-IP
   -Cilësia e funksioneve të Wireless: Enable / Disable Radio Wireless, WDS Bridge, WMM,
  - Siguria Wireless: WEP / WPA2 /
   -Shërbim: WMM, Kontroll Bandwidth
  - Porta: 4 × 10 / 100Mbps Porta LAN, 1 × 10 / 100Mbps Porta WAN
  - Butoni: WPS / Reset Button
  - Furnizim i Jashtëm i Energjisë: 9VDC / 0.6A
  - Dimenzionet: 6.9 x 4.6 x 1.3 mm
  -Frekuenca: 2.4-2.4835GHz
  -Garancioni: 1 vit


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve