Nëntotali
0.00

Biciklete Statike, PROFIT

309.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Biçikletë eliptike magnetike, 100 kg kapaciteti.
  Ekran LCD me panel të gjerë,
  8 Nivele Vështirësie,
  5 kg. Pesha e diskut.
  Matja e shpejtësisë, kohës, distancës, kalorive dhe rrahjeve të zemrës me dorë.

  Përmasat: 150x85x50cm
 • biciklete,statike,,,profit

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve