Nëntotali
0.00

Mouse Weibo, FC-201

2.50 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mouse i përbëre nga cilësia e lartë dhe i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe lojrave, i aftë deri në 1600DPI, duke ju dhënë nivelin e duhur të saktësisë për cilindo lojë që luani.  Përmirëson shtrëngimin që pengon gishtat nga rrëshqitja.

  -Rezolucioni:1600 dpi
  -
  Diapazoni i frekuencës :2.4GHz
 • mouse,weibo,fc-201,

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve