Nëntotali
0.00

Hekur Haeger, HG-1248B

21.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekur per Hekurosje Haeger HG-1248B 2200W I projektuar për ta bërë punën më të thjeshtë dhe më të sigurt, ky hekur modern për hekurosje, 
  përshtatet në mënyrë perfekte me karakteristikat e çdo teshe (çarçafë, këmishë, bluza, pantallona etj).  -Hekur me avull
  - Ngrohja me avull: 220V
  -Fuqia: 2400W

 • hekur,haeger,,hg-1248b

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve