Nëntotali
0.00

Hekur me avull, Dsp KD6015

49.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekuri DSP KD6015 është një sukses në jetën e përditshme, pasi jo vetëm që zbut efektivisht çdo shtresë në vendet më të vështira për tu arritur dhe në pëlhura të ndryshme, por gjithashtu në mënyrë të përkryer dezinfekton rroba, perde, shtresa etj.KD6015 është mjaft i lehtë për tu përdorur, pasi që vetëm e mbushni  rezervuarin e ujit  dhe e ndezni pajisjen. Me këtë model, ju nuk keni nevojë për një tavolinë hekurosjeje.

  -Fuqia: 1800W
  -Rezervuari i ujit: 1.8L
  -Temperatura e avullit:  98 gradë
  -
  9 mënyra të shpejtësisë së furnizimit të avullit për lloje të ndryshme të rrobave.
  -Materiali: plastik
  -Dimenzionet:  320x240x220 mm
 • hekur,me,avull,dsp,kd6015,hekurosje

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve