Nëntotali
0.00

Hekur me Bazë, DSP KD1059A

53.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekurosja me efikasitet të lartë i mban rrobat tuaja të rregullta dhe të lëmuara pa rrudha, i bëjnë të duken si të reja.
  Avulli shpërthyes mund të depërtojë shpejt në veshje dhe fibra, duke hequr në mënyrë efektive palosjet e forta.
  Hekurosje e thatë dhe hekurosje e lagësht, fleksibël dhe praktik.

  Tensioni:220-240V~50/60Hz
  Fuqia: 2400 W
  Kapaciteti: 1.5 L
  Hekurosje e thatë / hekurosje me avull / Rimbushje me ujë gjatë përdorimit;
  Pllaka e tabanit: Veshje qeramike;
  Shkalla e avullit: 25 g/min;
  Gjatësia e kordonit të rrymës: gjithsej 1.8 m, e dukshme 1.60 m

 • hekur,me,baze,,dsp,kd1059a,,pegell,hekurosje

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve