Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje, Sokany

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekur Sokany cili siguron lëvizjen më të mirë për hekurosje të shpejtë dhe të lehtë. Ai gjithashtu siguron shpërndarje optimale të avullit për hekurosje me efikasitet të lartë.2400W për ngrohje të shpejtë.Fuqia e lartë për ngrohje të shpejtë dhe performancë të fuqishme.Hekuri specifik ofron një përhapje optimale të avullit në të gjithë prizat.Përhapje e vazhdueshme e avullit për të lehtësuar heqjen e rrudhave.Prodhimi i vazhdueshëm i avullit deri në 35g për minutë ju jep sasinë ideale të avullit për të hequr në mënyrë efikase të gjitha rrudhat.Rregullim i lehtë.Me funksionin e avullimit automatik, thjesht rregulloni temperaturën dhe rrjedhën e avullit.Lehtë për të mbushur tubin e ujit.Vrima e mbushjes është projektuar për të mbushur pa probleme rezervuarin e ujit. Një mirëmbajtje e rregullt do të sigurojë performancë të qëndrueshme të avullit.Dizajnuar për riparim të lehtë.

  - Fuqia: 2400 W
  - Ngrohja me avull: 220V-50Hz
  - Avulli Vertikal
 • hekur,hekurosje,sokany

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve