Nëntotali
0.00

Hekur për hekurosje, Dsp, KD1037

11.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Këmba qeramike Easy Gliding siguron hekurosje të lehtë dhe madje edhe shpërndarje të nxehtësisë dhe një goditje e fuqishme me avull depërton thellë në thellësinë e pëlhurës, duke e zbutur atë nga brenda. Funksioni i veçantë drop-stop ndalon rrjedhjen e ujit në veshje, dhe në sajë të sistemit Easycord, kordoni nuk ndërhyn me hekurosjen dhe nuk rrudhet pëlhura. Funksioni i mbylljes automatike do të mbrojë hekurin nga mbinxehja dhe humbja e energjisë elektrike.

  -Fuqia: 1800w
  -Avulli i vazhdueshëm: 25g/min
  -Gjatësia e kabllos: 1,9m
 • hekur,hekurosje,dsp,kd1037,,,

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve