Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje, Sayona, SZJ278A

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Veshja qeramike me rrëshqitje me cilësi të lartë ju ndihmon në hekurosjen e rrobave tuaja pa rrudha. Falë rregullatorit të integruar të temperaturës, ju mund të punoni për çdo lloje të veshjeve me temperaturën e përsosur të hekurosjes dhe gjithashtu rrobat e  varura pa mundim me avullin vertikal 


  -Konsumi maksimal i energjisë: 2200 vat
  -Tensioni i hyrjes: 220 - 240 V

 • hekur,hekurosje,sayona,szj278a

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve