Nëntotali
0.00

Toster Aiken, AK-C008

9.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Gëzoni ushqime të shijshme me tosterin Aiken, i cili është i lehtë për tu pastruar falë sipërfaqeve jo-ngjitëse. Lehtë për të ruajtur në kuzhinë në sajë të mbajtësit të kabllos dhe rregullimit vertikal. Falë dorezës së izoluar, është e sigurt për tu përdorur, ndërkohë që indikatori i dritës tregon se kur ushqimi është gati.

  -700W
  -Sipërfaqe jo-ngjitëse
  -Fuqia: 220-240V

 • toster,aiken,ak-c008

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve