Nëntotali
0.00

Toster Haeger, HG-261

15.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Me anë të Haeger, HG-261   Tosterit arrini të thekni buken në mënyrë cilësore dhe e cila është lehtë për pastruar falë sipërfaqeve jo-ngjitëse. Lehtë për të ruajtur në kuzhinë në sajë të mbajtësit të kabllos dhe rregullimit vertikal. Falë dorezës së izoluar, është e sigurt për tu përdorur, ndërkohë që indikatori i dritës tregon se kur ushqimi është gati.

  -750W
  -Sipërfaqe jo-ngjitëse
  -Dimenzionet e sipërfaqes: 240x210x75mm
  -Fuqia: 220-240V

 • toster,haeger,,,hg-261,,toster,haeger,,hg-261

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve