Nëntotali
0.00

Xhezve e kafës Dsp, KA3037, 600W

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Dsp KA3037 aparat për kafe ideale për shtëpinë apo zyren e juaj.Fal fuqisë prej 600W, arrini të përgatisni kafen në menyrë të shpejtë dhe efikase.Mjaft prakik dhe i lehtë për përdorim,ku vetëm me anë të një klikimi arrihet ndezja e saj.Dorëza e zgjatur ju mundëson ta kapni aparatin pa problem dhe pa ndonjë mundësi që të digjeni.


  -Fuqia: 600W
  -Kapaciteti: 700ml

 • xhezve,kafes,dsp,ka3037,600w

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve