Nëntotali
0.00

Xhezve e kafës Dsp, KA3027C

8.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  DSP KA3027 është një aparat i shkëlqyeshëm për përgaditjen e kafës..Për shkak të madhësisë së saj të vogël, ju mund të shijoni kafe jo vetëm në shtëpi, por edhe të merrni atë në udhëtime, të ndryshme.


  -Vëllimi i enës: 0.3 (l) 
  -Konsumi i energjisë: 600W 
  -Tensioni i nominuar: 240V
  -Gjatësia e kordonit të fuqisë 0.71 (m)
  -Dimensionet e përgjithshme Gjatësia 120.0 (mm) Gjerësia 90.0 (mm) Pesha 0.45 (kg)
 • xhezve,kafes,dsp,ka3027c

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve