Nëntotali
0.00

Mikser me kove, Dsp KM3015, 300W,4L

44.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  DSP KM3015, i pajisur me një tas çelik, i cili lejon të gatuash pjata me cilësi të lartë dhe të shijshme. Meqenëse grykët speciale janë krijuar në mënyrë të tillë që të jenë në gjendje ti bëjnë përbërësit gati brenda pak minutash. Përzierësi gjithashtu është i përshtatshëm për brumë gatimi të çdo qëndrueshmërie. Me ndihmën e grykave të valëve mund të gatuani brumë të trashë për pite ose ëmbëlsira. Ato janë gjithashtu të përshtatshme për përzierjen e mishit të grirë Rasti i mikserit është bërë nga plastika e qëndrueshme, mbi të cilën vendoset kontrolli i shpejtësisë, dhe ka gjithashtu një buton për të ndezur modalitetin turbo, falë të cilit ju mund të rrahni grumbuj brumi për disa minuta.

  -Kapaciteti: 4L
  -Me 2 modele rrahjeje
  -Fuqia 300 vat - 220/240 V
  -Nivelet e shpejtësisë: 5 nivele
 • mikser,kove,dsp

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve